Header h2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Header h2

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod

tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

f

WŁOSY OZDOBĄ KAŻDEJ KOBIETY

 

Jednym z najbardziej powszechnych zabiegów fryzjerskich jest uwydatnienie lub zmiana koloru włosów, co umożliwia farbowanie. Współczesne techniki fryzjerskie sprawiają, że zmiana koloru włosów, czy podkreślenie naturalnego odcienia, jak również krycie siwych włosów, są już na wyciągnięcie ręki. Dzięki tym zabiegom Panie, a także Panowie przechodzą metamorfozę.

 

Zabieg koloryzacji przeprowadzony prawidłowo i z dbałością o szczegóły pozwala nie tylko na zmianę wizerunku, ale także na poprawę samopoczucia, co sprawia, że powrót do Salonu Fryzjerskiego za każdym razem staje się miłym, przyjemnym doznaniem.

of

 

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

 

rzetelna

 

DEKOLORYZACJA

 

jest profesionalnym zabiegiem, który ma na celu wydobycie z włosa sztucznych pigmentów.

Dekoloryzacja jest przeznaczonym w dużej mierze dla kobiet posiadających ciemny kolor włosów będącym wynikiem farbowania, a chcącym powrócić do swojego jasnego koloru, bądź zmienić swój wizerunek poprzez wykonanie koloryzacji jaśniejszej od posiadanej.

 

Po przeprowadzonym zabiegu dekoloryzacji włosy uzyskują mocno ciepły odcień i stają się matowe. Należy również pamiętać, że dekoloryzacja nie rozjaśnia włosów, a w celu uzyskania pełnego efektu po zabiegu należy zawsze przeprowadzić koloryzację.

 

GALERIA FRYZUR